Kód kurzu: 1218161
Lektor: Gabriela Bašková
Doporučeno pro: učitele MŠ a 1. stupně ZŠ
Účastnický poplatek: 1000 Kč
Praktické ukázky cvičení s určitým tématem a k tomu tématickou hudbou – např. aerobik krůčky a zvířátka ze ZOO i z farmy, moře (surfing, lodičky, vlnky, sluníčko, pláž, žralok), pohádka tisíce a jedné noci (orientální tanec princezen), country, z pohádky do pohádky (princezny, princové, drak).
- Jednoduché mini taneční choreo, které jsou v současnosti populární mezi dětmi, na aktuální hity.
- Nápady na témata k aktivní relaxaci - masáže ve dvojici nejen s míčky ale i zábavnou formou (psaní po zádech, druhy zvířátek které se nám projdou po zádech – imitace pohyby prstíků), dechová cvičení hravou formou (foukání do pírka, míčků, papírků, včelky apod.) nácvik dechu nosem.
- Cviky jsou připraveny s ohledem na věk dětí, rozvíjejí pohybové dovednosti, smysl pro rytmus, pohybovou orientaci, pravo-levá cvičení a podporu mozkových hemisfér a jako podpora zdravého držení těla.