MENU

Kurzy na zakázku

Naše nabídka vzdělávacích programů zahrnuje jak vzdělávací programy naplánované v aktuálním katalogu, tak širokou škálu vzdělávání na zakázku v místě objednatele. Nabízené programy mají akreditaci MŠMT.

Další informace jsou členěny podle vzdělávacích oblastí, tam najdete i kontakty na jednotlivé garanty.

„Kde sebereme velké lidi, když si je sami neuděláme.“  Tomáš Baťa

Kurzy na zakázku pro pedagogické sbory

Všechny kurzy, které jsou uváděny v aktuální vzdělávací nabídce, je možné objednat jako kurzy na zakázku s místem realizace přímo ve vaší škole, případně na jiném domluveném místě. Pro zakázkové kurzy je kromě aktuálně zveřejněných k dispozici velké množství dalších vzdělávacích programů.

V případě zájmu o program pro školní kolektiv, který nenacházíte ve zveřejněné nabídce, se obraťte na pracovníka vám nejbližšího pracoviště CCV ( kontakty ), který vám s výběrem vzdělávání na míru pomůže.

Smluvní cena kurzu na zakázku se odvíjí od délky kurzu, počtu účastníků a dalších nákladů souvisejících s realizací kurzu.

Kurzy na zakázku pro organizace a firmy

Nabízíme zajištění odborného kurzu nebo semináře speciálně pro potřeby organizací a firem. Lektory vybíráme vždy z předních odborníků na danou problematiku. Našim cílem je pomoci Vám orientovat se v dané problematice a poskytnout kompletní servis. Vyhovíme Vašim specifickým požadavkům na čas, místo konání či obsah kurzu.

Oblasti vzdělávání korespondují s katalogovou nabídkou našich kurzů, především se zaměřujeme na osobnostně sociální rozvoj a rozvoj měkkých kompetencí pracovníků. Současně připravíme odborné kurzy podle vašich přání a představ.

Pro vypracování nabídky školení kontaktujte vedoucí oddělení vzdělávání Michaelu Bokovou nebo Leonu Maškovou.

Michaela Boková

Oddělení vzdělávání - pracoviště Ústí nad Orlicí

Michaela Boková

vedoucí oddělení vzdělávání, referent celoživotního vzdělávání a DVPP


Leona Mašková

Oddělení vzdělávání - pracoviště Pardubice

Leona Mašková

referent celoživotního vzdělávání a DVPP