CCV Pardubice

    Osobnostně sociální rozvoj pedagogů (16)
 Kód akce: 1613490 
 Název akce: Osobnostně sociální rozvoj pedagogů (16) 
 Termín konání: Od 23.listopadu 2018 do 26.listopadu 2018 od 09:00 
 Rozsah akce: 16 vyučovacích hodin
 Místo konání: Špindlerova 1167, Ústí nad Orlicí 
 Popis spojení:  
 Stručný obsah: Základy emoční inteligence; triáda projevy emocí – emoce – potřeby; fungování mozku v emocích a při učení (4 hodiny) 4 kroky nenásilné komunikace. Principy odměn a trestů; ocenění, zpětné vazby (slovní hodnocení); nesení důsledků. Těžiště zodpovědnosti (4 hodiny) Jak naslouchat a jak být slyšen. Jak dělat dohody a jak je nechat pružné. Důvěra mezi dospělými a dětmi (4 hodiny) Rozvíjení kritického myšlení u dětí (4 hodiny) 
 Doporučeno pro: pedagogické pracovníky všech typů a stupňů škol 
 Lektor: Ing. Dita Žváčková,
 
 Garant: Michaela Boková 
 Účastnický poplatek: 2900 Kč 
 Tematická náplň: Základy emoční inteligence; triáda projevy emocí – emoce – potřeby; fungování mozku v emocích a při učení (4 hodiny) 4 kroky nenásilné komunikace. Principy odměn a trestů; ocenění, zpětné vazby (slovní hodnocení); nesení důsledků. Těžiště zodpovědnosti (4 hodiny) Jak naslouchat a jak být slyšen. Jak dělat dohody a jak je nechat pružné. Důvěra mezi dospělými a dětmi (4 hodiny) Rozvíjení kritického myšlení u dětí (4 hodiny) Účastníci rozšíří své profesní a osobní kompetence v oblasti práce s emocemi (svých i ostatních), získají náhled nad emočně vypjatými situacemi. V oblasti komunikace si vyzkouší různé strategie vedení rozhovoru a naučí se motivovat děti a žáky oceňujícím a respektujícím přístupem. 
 Poznámka: Seminář se koná ve dvou dnech:23.11. a 26.11.2018. Poplatek je za obě části. Seminář lze využít do Šablon OP VVV. 

Akce již proběhla